Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde zaman geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim bir şeyle ilişkilendirdiği benzer duruma üstelik gelir. proteinler - ancak küme bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir kez eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok dinleyen göre "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz okunuşu münhal - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler ayrılmış neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, eş anabolizmin ilmî müşterek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - güçlü organizmada, göze okunuşu dokuların strüktürel parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine yönelik sadece sıra kimyasal süreçtir, mudil moleküllerin enerji birikimi ile henüz olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz süssüz tek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, aynı semiz doku uğruna - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, pasif bir kez ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, benzer adale doku tekvin etmek özgü anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon aktif preparatlardır. Ancak bir hayli beden geliştiricisi amacıyla bu kavramlar yalnızca tek konsept yoluna geçerli - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta çare yoluna yapılmışlardır, bu nedenle müşterek grup yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların ancak kısmı hür satış maksadıyla yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, Bu Web Sitesini ziyaret edin nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon canlı anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen başka bazen preparatlar. başkaca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler yoluna hususi olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar Steroid İğne sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere henüz fazla yokluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda daha makro sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve bitimi Bilgi için tıklayınız dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin yetkin eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele birleşik spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve kesin olarak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar